Smart home – mějte své bydlení pod kontrolou

Mějte svůj apartmán a spotřebu energií neustále pod kontrolou 🕵️‍♀️ díky naší chytré domácnosti 🦾Doby, kdy se vše muselo nastavovat manuálně a vaše přítomnost v bytě byla tak nutností jsou v našich rezidencích již dávno pryč. Pojďme si společně představit, co vám naše chytrá domácnost dává za možnosti:

Monitoring spotřeby energií

Neustále můžete monitorovat vaši aktuální spotřebu dodávaných energií. Na konci každého měsíce je pak proveden odečet a ve faktuře se vám objeví součet za dané období. U nás neplatíte žádné zálohy a nečekáte pak na žádná roční zúčtování. Přefakturace probíhá na základě vaší skutečné spotřeby, která je měřena právě díky naší chytré domácnosti. 😉

Regulujte vytápění na dálku

Chytrá domácnost je dostupná skrze naší aplikaci Můj Byt. Aktuální teplotu ve Vašem bytě tedy můžete vidět v kterýkoliv moment, ať už se nacházíte kdekoliv.🌎 Pokud odjíždíte, můžete v rámci úspory cen za energie topení stáhnout a před vaším návratem do rezidence si pak znovu byt vytopit na vámi požadovanou teplotu. Šetříte tak peníze i životní prostředí.

 

Teplota se reguluje velice snadno a to pouhým přetáhnutím tlačítka na preferovanou hodnotu. V rámci většího pohodlí si v systému lze také nastavit komfortní a útlumové hodnoty pro vytápění.

Kontrolní senzory na oknech a vstupních dveřích

Pokud svůj pražský byt opouštíte na delší dobu a nejste si jistí, zdali jste zavřeli okna či se za vámi zavřeli vstupní dveře, stačí jediné. Přihlašte se do naší aplikace a prostřednictvím chytré domácnosti to zkontrolujte. Pokud se stane, že jste zapomněli otevřené okno, stačí napsat a my vám ho rádi dojdeme zavřít.

 

Zabezpečte svůj apartmán odkudkoliv

Chytrá domácnost vám navíc přináší tu možnost, že svůj byt můžete i na dálku zabezpečit a mít tak jistotu, že po dobu vaší nepřítomnosti jsou všechny vaše cennosti chráněné.

 

Myslíme si, že  chytrá domácnost přináší celou řadu benefitů a činí tak kontrolu nad bytem mnohem snazší. Její využívání si velice rychle oblíbíte.

Hledáte jedinečné rezidenční bydlení v Praze?